Woda termalna – Dermedic kosmetyki

Wrażliwa skóra wymaga wyjątkowej troski. Wybierając kosmetyki, które zapewnią jej skuteczną, a przy tym bezpieczną pielęgnację, warto skierować swoją uwagę na produkty, które powstają w oparciu nie tylko o wiedzę, ale wykorzystują też wyjątkowe działanie natury, a takie właśnie są oferowane przez markę Dermedic kosmetyki.

Naturalna moc wody termalnej

Wykorzystana w kosmetykach Dermedic woda https://www.apteka-familia.pl/dermedic.html termalna z Poddębic, pozyskiwana na głębokości ponad 2100 metrów, swoją czystość mikrobiologiczną i niezwykłe bogactwo minerałów zawdzięcza 27 000 lat przenikania przez warstwy skał wodonośnych oraz sposobowi jej wydobywania za pomocą systemu artezyjskiego.

Bogata w minerały, takie jak wapń, magnez, żelazo, krzem, potas i sód woda termalna wspomaga procesy regeneracji skóry, łagodzi podrażnienia, a także działa przeciwalergicznie. Zawarte w niej pochodne siarki zapewniają doskonałe wsparcie w walce ze zmianami trądzikowymi.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Tworzone w laboratorium Dermedic kosmetyki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa dla każdego rodzaju skóry, nawet tej wyjątkowo wrażliwej, skłonnej do alergii.

Wszystkie stosowane w produktach marki składniki są dobierane i łączone pod ścisłym nadzorem specjalistów w taki sposób, by na żadnym etapie produkcji nie utraciły swych wyjątkowych właściwości.

Taka dbałość o bezpieczeństwo zachowana podczas całego procesu produkcyjnego pozwoliła na to, by kosmetyki firmowane logo Dermedic zyskały sobie pozytywną opinię i rekomendację lekarzy dermatologów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *